ogłoszenie o pracę

Firma nasza zatrudnia osoby pragnące zdobywać doświadczenie i realizować się przy opracowywaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych i mechatronicznych, co wymaga umiejętności takich jak projektowanie systemów wbudowanych (zarówno sprzętu jak i oprogramowania), projektowanie programowalnych układów cyfrowych (FPGA), topografii obwodów drukowanych a także projektowanie mechaniczne czy tworzenie oprogramowania. Dział skanerów 3D zatrudnia specjalistów od metrologii przemysłowej (inżynieria odwrotna, bezstykowa kontrola jakości) i technologii 3D (skanowanie 3D, druk 3D).

Zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) zarówno osoby doświadczone jak i niedawno promowanych absolwentów uczelni wyższych i studentów.
Proszę je wysyłać na adres praca@evatronix.com

Zachęcamy do przesyłanie aplikacji nawet wtedy, jeżeli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko odpowiadające w 100% Państwa zainteresowaniom. Firma ma ambitne plany rozwojowe i być może już jutro nasze potrzeby i Państwa plany rozwoju kariery okażą się w pełni zbieżne.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Evatronix S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. W. Przybyły 2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Aktualne oferty zatrudnienia i stażu

fundusz europejski