fbpx

Projektant programowalnych układów scalonych

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku elektronika lub pokrewnym,
  • znajomość zasad projektowania układów cyfrowych w oparciu o układy FPGA,
  • dobra znajomość języka Verilog lub VHDL,
  • znajomość języków C/C++ lub SystemC,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu układów programowalnych firmy Xilinx za pomocą pakietu Vivado,
  • ponad 2 lata doświadczenia w konstruowaniu sprzętu elektronicznego z wykorzystaniem układów programowalnych,
  • projektowaniu obwodów drukowanych zawierających układy programowalne (FPGA),
  • znajomość pakietu Matlab i podstaw cyfrowego przetwarzania sygnałów.

Zakres obowiązków:

  • kodowanie wyspecyfikowanej funkcjonalności układu w języku opisu sprzętu,
  • weryfikacja projektu za pomocą symulatora i uruchamianie go w sprzęcie,
  • udział w projektowaniu architektury i tworzeniu specyfikacji funkcjonalnej układów i ich komponentów,
  • udział w planowaniu projektów układów programowalnych,

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących projektach programowalnych układów scalonych we współpracy z firmami zagranicznymi,
  • poznawanie nowoczesnych narzędzi i metod projektowania programowalnych układów scalonych,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • udział w tworzeniu przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Klauzula informacyjna dla osoby aplikującej do pracy w Evatronix SA - Czytaj więcej.

Logowanie