fbpx

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż dóbr inwestycyjnych i materiałów oraz usług do klientów biznesowych (branża 3D) w kraju,
  • konsultowanie i weryfikacja projektów z działem R&D,
  • aktywna współpraca z działem promocji w zakresie tworzenia przekazu marketingowego,
  • uczestnictwo w targach i konferencjach,
  • współpraca z dostawcami w kraju i za granicą,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje handlowe,
  • wizyty handlowe u klientów, budowanie trwałych relacji z klientami.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • znaczące doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • umiejętność negocjacji, wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i budowania długofalowych kontaktów z klientami,
  • wiedza w dziedzinie marketingu i promocji,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zainteresowanie techniką, umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy o technologii w zakresie potrzebnym w dziale sprzedaży i marketingu,
  • mile widziane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami, ciekawą współpracę z zespołem badawczo-rozwojowym,
  • możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego (sprzedaż, marketing, elementy zaopatrzenia),
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie,
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie, karta MultiSport.

Klauzula informacyjna dla osoby aplikującej do pracy w Evatronix SA - Czytaj więcej.

Logowanie