fbpx

Starszy Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowaniu i systematyczna aktualizacja planu marketingowego firmy,
  • ciągła analiza rynków docelowych i działań konkurencji w celu identyfikacji nowych kanałów sprzedaży,
  • organizowanie pokazów promocyjnych i udział w przygotowaniu uczestnictwa firmy w targach,
  • udział w utrzymaniu i rozwoju profesjonalnego systemu całkowitej identyfikacji firmy,
  • rozwój i ciągła aktualizacja stron WWW firmy oraz poszczególnych jej działów,
  • promocja firmy w mediach społecznościowych,
  • zapewnienie klientom dostępu do informacji techniczno-handlowej (opracowywanie broszur, ulotek itp., formatowanie materiałów technicznych – np. instrukcji),
  • aktywny udział w rozwijaniu Systemu Relacji z Klientem (CRM),
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i inne działania mające na celu wzbudzenie zainteresowania ofertą firmy,
  • utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami (i potencjalnymi klientami) przez regularne wysyłanie materiałów informacyjnych, rozmowy telefoniczne itp.
  • prowadzenie analiz danych marketingowych i sporządzanie raportów w celu optymalizacji działań firmy.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • ukończone studia wyższe, najlepiej związane z promocją/marketingiem,
  • staż pracy (minimum 3 lata) na stanowiskach związanych z promocją, preferowane doświadczenie w branży oferującej dobra techniczne B2B,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość technik marketingu sieciowego (PR w mediach społecznościowych, reklama GoogleAds itp.) i zarządzania stronami WWW za pomocą systemów CMS,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość systemu Sharepoint, systemu CRM, programów graficznych i umiejętność tworzenia stron internetowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • ciekawą współpracę z zespołem sprzedażowym, badawczo-rozwojowym i interesującymi klientami,
  • możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego (m.in. PR i reklama w mediach klasycznych i w Internecie, elementy marketingu produktowego, budżetowanie działań promocyjnych i marketingowych) poprzez codzienną praktykę i uczestnictwo w szkoleniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie, karta MultiSport.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Klauzula informacyjna dla osoby aplikującej do pracy w Evatronix SA - Czytaj więcej.

Logowanie