Kompatybilność oprogramowania Autodesk z systemem Windows 10

W związku z pojawieniem się możliwości aktualizacji systemu operacyjnego Windows do nowej wersji pojawiło się pytanie czy produkty firmy Autodesk będą kompatybilne z nowym produktem firmy Microsoft.

Autodesk prowadzi pracę w zakresie przystosowania kluczowych produktów do pracy w środowisku Windows 10. Programy dostosowane do pracy w nowym systemie operacyjnym będą udostępniane w formie poprawek do aktualnych wersji oraz całkowicie nowych wersji programów. Informacja ta dotyczy tylko wersji 2013-2016 wszystkich produktów firmy Autodesk.

Pomoc techniczna dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać problemy klientów, którzy zdecydują się na przejście do Windows 10. 

Niemniej system Windows 10 nie jest jeszcze oficjalnie wspieranym systemem operacyjny przez firmę Autodesk. W związku z tym firma Autodesk sugeruje wszystkim użytkownikom programów wstrzymanie się z procesem zmiany systemu operacyjnego na Windows 10 do momentu pojawienia się wersji oprogramowania przystosowanych do pracy w tym systemie.

Ponadto wersje produktów Autodesk 2012 i wcześniejsze, mogą nie być w pełni kompatybilne z systemem Windows 10.

 

 


Poprzednia informacja:Seminarium – nowości w Autodesk 2016

Następna informacja:Tegoroczne targi Toolex wystartowały

fundusz europejski